قوانین و مقررات

به وبسایت اختصاصی شرکت خورشیدنت خوش آمدید. قوانین و مقررات وبسایت برای همه بخش ها و زیرمجموعه ها و صفحات اینترنتی مرتبط با وبسایت اعمال می شود.
در نظر داشته باشید که کلیه اصول و قوانین خورشید نت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. با استفاده از وبسایت کاربران نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط می شوند. قوانین مندرج در این صفحه در طول زمان قابل تغییر است، این تغییر در همین صفحه درج و به روزرسانی می شود. مسئولیت مطالعه و آگاهی از این تغییرات برعهده کاربران است.

استفاده از وب سایت

سن قانونی برای استفاده از خدمات وبسایت ۱۸ سال به بالا می باشد. افراد زیر ۱۸ سال می بایست تحت نظر والدین یا قیم قانونی خود از وبسایت استفاده کنند. هرگونه استفاده تبلیغاتی از این وبسایت ممنوع می باشد مگر در صورتی که مجوز قانونی مکتوب دریافت شده باشد. محتوای ارائه شده در این وبسایت تنها جنبه اطلاعاتی دارد. کالاهای ارائه شده نیز متعلق به شرکت مشاور کامپیوتر بهنام با مجوز صادره از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می باشند.
نظرات ثبت شده در وبسایت نیز متعلق به کاربران بوده و منعکس کننده نظرات خورشیدنت نیست. برخی از خدمات ارائه شده در وبسایت نیازمند ثبت نام کاربری است. با ثبت نام کاربری، شما موافقت می کنید که اطلاعات دقیق و معتبری از خود ارائه دهید و درصورت هرگونه تغییر این اطلاعات را به روزرسانی کنید. هر کاربری در این وبسایت به تنهایی مسئول حفظ نام کاربری و رمز عبور خود می باشد. همچنین وی شخصاً مسئول هرگونه فعالیت تحت نام کاربری خود می باشد.

استفاده سوء از نام خورشیدنت

خورشیدنت و مجموعه های مرتبط، تمامی تلاش خود را برای ایجاد یک محیط امن و معتبر آنلاین انجام می دهند. لطفاً در صورت بروز مشکل یا نقض قوانین وضع شده به ما گزارش دهید. ما نهایت تلاش خود را به کار خواهیم بست تا کالاهای موجود در وبسایت مغایر با قانون کپی رایت و قوانین جمهوری اسلامی نباشد. لیکن اگر تخلف از موارد فوق صورت گرفته باشد، لطفا تیم پشتیبانی ما را مطلع سازید تا اقدامات مربوطه در اسرع وقت انجام گیرد.

پذیرش سفارش و قیمت گذاری

لطفاً در نظر داشته باشید که ممکن است سفارش به دلایل متعددی پردازش نشود. وبسایت حق رد کردن یا لغو هر سفارشی را در هر زمانی برای خود محفوظ می دارد. ما متعهد می شویم که دقیق ترین اطلاعات قیمتی سرویس ها را پس از کسب مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برای کاربران خود در وبسایت فراهم کنیم. با وجود این امکان خطا وجود دارد. در چنین وضعیتی خورشیدنت با کاربران تماس خواهد گرفت، اطلاعات قیمتی را در اختیار وی قرار داده و سفارش وی را در صورت لزوم لغو خواهد کرد.

علامت تجاری و کپی رایت

تمامی حقوق مالکیت معنوی کلیه محتویات وبسایت، اطلاعات، طراحی، متون، گرافیک، نرم افزار، عکس، ویدئو، فایل صوتی و موارد مشابه، و همچنین کدهای نرم افزاری بخشی از اموال خورشیدنت محسوب می شوند. کلیه محتویات وبسایت نیز مشمول قانون کپی رایت می شود.

حریم خصوصی

ما اطلاعات شخصی کاربر را بدون موافقت وی، در اختیار سوم شخص حقیقی و حقوقی قرار نخواهیم داد. برای ما حفاظت از اطلاعات شخصی کاربر از اصول مهم و حرفه ای خورشیدنت محسوب می شود. اطلاعات شخصی شما را در سرور امن و محافظت شده خود ذخیره می کنیم.

فهرست