درباره ما

خورشیدنت در یک نگاه

شرکت مشاور کامپیوتر بهنام با نام تجاری خورشیدنت در سال ۱۳۸۸ جهت نصب ، راه اندازی و فروش سرویس های اینترنت وایرلس و با هدف توسعه و ایجاد بستری مناسب برای ارائه این سرویس های اشتراک اینترنتی به صورت نقطه به نقطه در کرج پایه ریزی و تاسیس شد این شرکت برای اولین بار در استان موفق به ارائه سرویس های ۳۰+ مگابیت به صورت وایرلس گردید.

مجموعه خورشید نت افتخار دارد با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا و استفاده از نیروهای متخصص و فنی خود توانسته است سرویس دهی در سرتاسر سطح تهران بزرگ و استان البرز را برای هم میهنان عزیزمان میسر سازد. با توجه به نیازهای روز افزون و رو به گسترش بودن شبکه های وایرلس برآن شده ایم تا ابزار این خدمت ارتباطی را توسعه داده و تمام بسترهای شبکه را به صورت وایرلس در اقصی نقاط میهن عزیزمان به خصوص شهرها و روستاهایی که به دلیل قدیمی بودن زیر ساخت های ارتباطی ، مخابراتی و موانع طبیعی و… از این خدمت بی بهره مانده اند مهیا سازیم.

خورشید نت با رویکرد اصلی مشتری مداری خود سعی در برقراری ارتباط نزدیک و پیوسته با مشتریان در جهت افزایش سطح و استانداردهای سرویس دهی را دارد. خدمات ما در حوزه شبکه، زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات به صورت طراحی، اجرا، پشتیبانی و آموزش، راهبری و پیاده سازی انواع شبکه های کامپیوتری عمده ترین حوزه فعالیت گروه های کاری ما را تشکیل می دهد. مهندسین و مشاورین ما سعی در ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به مشتریان محترم در زمینه طراحی و پیاده سازی انواع شبکه های محلی و گسترده (WAN & LAN)، مشاوره و آموزش در زمینه تکنولوژی های نوین انتقال اطلاعات و حمایت از ایده های نو در بسترهای اطلاعاتی مختلف را دارند.

خورشید نت تمامی تجربیات ارزنده در این زمینه را به کار گرفته است تا رضایت مشترکین خود را به همراه داشته باشد.

همراه شما هستیم.

از مشترکین
خورشیدنت هستید؟

جهت دسترسی به حساب کاربری روی لینک زیر کلیک کنید