سان تل ، تلفن ثابت بر بستر اینترنت

خورشید نت مطابق با به روزترین تکنولوژی تلفن ثابت (NGN) با قابلیت بهره برداری بر بستر های فیزیکی متفاوت به تناسب نیاز مشتریان، آماده ارائه خدمات تلفن ثابت با نام تجاری سان تل میباشد. تکنولوژی جدید تلفن ثابت با استفاده از سوییچ های NGN به جای PSTN و بستر انتقال SIP به جای E1 ، که در آن بستر انتقال، داده (Data) و صدا (Voice)  یکی شده است این امکان را فراهم میکند تا شما بتوانید با یک بستر انتقال به صورت همزمان از اینترنت و تلفن ثابت استفاده کنید که پایداری و کیفیت سرویس در این تکنولوژی بیش از پیش تضمین میشود،از قابلیت های دیگر این سرویس میتوان به استفاده همزمان از چند سرویس مختلف و بکارگیری سرویس ها برروی دستگاه های مانند (کامپیوتر،موبایل،تبلت و ….) اشاره کرد.

راهکارهای استفاده از خدمات خط ثابت (سان تل)

برای استفاده از سرویس های تلفن ثابت ، درصورت داشتن هرگونه ارتباط مبتنی بر ip (که  این ارتباط مبتنی بر IP توسط خورشیدنت  تامین  میگردد) امکان استفاده از تلفن ثابت این شرکت به هر یک از روش های ذیل امکان پذیر است:

راهکارهای مشتریان سازمانی:

 ارائه خدمات تلفن ثابت به صورت SIP Trunk :

در این روش که بیشتر برای شرکت ها و سازمان ها کاربرد دارد، می توان با استفاده از IP-Phone یا تلفن های آنالوگ یا نرم افزار های تلفن (Soft Phone…) در بستر اینترنت یا صرفا با اینترنت رادیویی / فیبر به شبکه ما از این خطوط تلفن بهر ه برداری کنید.

راهکارهای مشتریان عادی:

 1. ارائه خدمات تلفن ثابت بر نرم افزار(SOFT PHONE):
 2. ثابت بر بستر IP بوده و شما می توانید از خط اختصاصی خود روی اپلیکیشن های موبایلی و ویندوزی )در بستر اینترنت ( استفاده کنید.
 3. ارائه خدمات تلفن ثابت با استفاده از مودم های دارای پورت FXS یا با استفاده از دستگاه ATA : در این روش مشتریان اینترنت میتوانند با تهیه دستگاه ATA یا مودم های دارای پورت FXS از خط تلفن معمولی (آنالوگ( و اینترنت خود به صورت همزمان استفاده کنند.

مزایای استفاده از تلفن ثابت:

 • قیمت ارزان مکالمات در کنار کیفیت فوق العاده و پایداری سرویس
 • راه اندازی سریع و آسان خطوط تلفن ثابت بدون نیاز به نصب تجهیزات خاص برای مشتریان اینترنت
 • پیش شماره یکسان خطوط تلفن ثابت در سراسر استان
 • امکان انتخاب شماره دلخواه توسط مشتری
 • قابلیت استفاده از خط تلفن ثابت روی گوشی های هوشمند(بدون وابستگی به سیم کارت)
 • قابلیت استفاده از خط تلفن ثابت در هر مکانی فقط با در اختیار داشتن اینترنت خورشیدنت
 • استفاده همزمان از چند خط تلفن بر روی بستر اینترنت (SIP Trunk)
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته در هفت روز هفته توسط کارشناسان مجرب
فهرست