اینترنت-td-lte-اینترنت-همراه-خورشیدنت

اینترنت همراه – TD-LTE

فناوری اینترنت TD-LTE تا به امروز آخرین نسل معرفی شده از اینترنت ثابت است که اینترنت را به صورت وایرلس در اختیار کاربران قرار میدهد. این فناوری در مقایسه با سایر فناوری های هم دسته ی قبل از خود مانند DialUp ,Adsl ,WiMax سرعت بالاتری را برای کاربران فراهم می کند و محدودیت هایی مانند سرعت پایین، عدم امکان جابجایی مودم، محدودیت های ظرفیت در مراکز مخابراتی و… را بر طرف کرده است.

کاربران برای استفاده از سرویس اینترنت TD-LTE خورشیدنت نیاز به یک سیم کارت و یک مودم TD-LTE دارند. سیم کارت های ارائه دهنده این نوع سرویس خاص بوده و فقط امکان دریافت و ارسال داده را دارند و قابلیت مکالمه با آن ها وجود ندارد. همچنین از مدل خاصی از مودم ها استفاده میشود که هماهنگ با بازه فرکانسی باشد که شرکت ارائه دهنده سرویس TD-LTE در آن بازه کار میکند.

معمولا مودم و سیم کارت را خورشید نت با هم و در یک پکیج در اختیار شما قرار می گیرد. پس از دریافت مودم کافی است از طریق کابل یا وای فای به مودم متصل شوید و از اینترنت پرسرعت خورشیدنت استفاده نمایید. بسته های اینترنتی در قالب حجم و سرعت متفاوت، قابل دریافت و فعال سازی بر روی سیم کارت می باشند.

  • تمامی قیمت ها با 9 درصد ارزش افزوده میباشد.