اینترنت-مجتمع-و-برجها-اینترنت-مرکزی

اینترنت مجتمع و برج ها

اینترنت مجتمع و برج ها در خورشیدنت به دو صورت به مشتریان عزیز ارائه میگردد که از لحاظ کیفیت و سرعت از بالاترین استاندارد ها برخوردار هستند و با توجه به بودجه و امکانات مجتمع و برجها امکان استفاده از آنها فراهم میگردد.

اینترنت به دو صورت در مجتمع ها قابل تقسیم می باشد :

  1. آنتن رادیویی
  2. استفاده از سیم های تلفن داخلی ساختمان و تکنولوژیdslam

استفاده از آنتن رادیویی برای سرویس دهی به برج ها و مجتمع ها

مجتمع مورد نظر به وسیله آنتن بیسیم کوچک به یکی از دکل های شرکت با سرعت خیلی بالا متصل شده و از آنتن نصب شده بالای پشت بام تا محل تقسیم اینترنت کابل کشیده میشود. در این تکنولوژی اینترنت هر واحد به صورت مجزا بوده و سرعت هر یک از واحدها تاثیری بر دیگر واحدها نخواهد داشت و پرداخت هر واحد به صورت مستقل و مجزا می باشد.

دریافت اینترنت پرسرعت با دستگاه DSLAM

دی اس لم (DSLAM) وظیفه انتقال اطلاعات از روی کابل شبکه به خط تلفن را دارد که این دستگاه در مرکز تلفن ساختمان در کنار خطوط تلفن نصب می گردد و متقاضیان اینترنت پرسرعت با رانژه خطوطشان در این دستگاه می توانند بدون کابل کشی اضافی از اینترنت مرکزی روی خطوط تلفن خود بهره مند شوند.

تنها کاری که مشترکین در ساختمان های مجهز شده به این سرویسها باید انجام دهند تهیه یک مودم وتجهیزات مورد نیاز با توجه به تکنولوژی شبکه است تا با اتصال مودم به خطوط یا کابل به راحتی از اینترنت استفاده کنند.
در این روش هر کدام از مشترکان از خط جداگانه اینترنت استفاده می کنند و استفاده دیگر کاربران بر روی سرعت و یا حجم دانلود کاربران دیگر تاثیری نمی گذارد.

مزایای اینترنت مرکزی

  • سرعت بالای برقراری ارتباط دکل تا ساختمان
  • سرعت بالای برقراری ارتباط هر واحد تا مرکز پخش (DSLAM)
  • به دلیل نزدیکی مشترک به دستگاه پخش کننده اینترنت در سیستم dslam که در مجتمع نصب شده است سرعت ارتباط بسیار بالاتر میباشد بود که این سرعت، ۵ برابر سرعت سرویس های ADSL معمولی است.
  • در سیستم کابل شبکه سرعت تا ۱۰۰Mbps یعنی ۵ برابر سرعت سرویس های  ADSL معمولی است.
  • پشتیبانی 24 ساعته