اینترنت وایرلس

در کشور عزیز مان ایران به طور کل سه بستر انتقال داده از شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت به محل مشترک وجود دارد .

اینترنت وایرلس

اینترنت ثابت برروی خط تلفن یا ADSL2+

سرویس اینترنت TD-LTE

سرویس خطوط مسی یا سرویس ADSL2+ است که با توجه به فرسودگی خطوط ، تجهیزات و زیرساخت مخابرات و فاصله تعیین شده استاندارد جهت دریافت سیگنال ، اینترنت ارائه شده در این بستر را با نوسانات فراوانی رو به رو می سازد که گاها سرویس دهی را کاملا غیر ممکن می نماید .به همین شرکت های ارائه دهنده سرویس به ارائه خدمات در حوضه اینترنت بدون سیم یا اینترنت وایرلس رو آورده اند که با استفاده از تجهیزات رادئویی پهنای باند وسیع تر و ارتباطی مطمئن تر را برای کاربران فراهم میسازد.

این بستر با استفاده از تجهیزات ارتباطی نقطه به نقطه اتصال مشترک به صورت مستقیم برقرار نموده و پهنای باند را به صورت رادیویی ارسال و دریافت می کند . از مزایای دیگر سرویس اینترنت وایرلس عدم نیازمندی به خطوط تلفن و موبایل ، هزینه مناسب و کیفیت بالا آن میباشد.

چرا اینترنت وایرلس خورشیدنت ؟

بدون نیاز به خط تلفن ، حتی خطوط فیبر نوری و PCMدر خورشید نت ارتباط بین کاربر تا دکل های شرکت به صورت وایرلس بوده و نیازی به استفاده و به کار گیری خطوط تلفن نمی باشد .

نصب و راه اندازی سریع و بی دردسر

در مدت زمان کوتاه ۲۴ الی ۴۸ ساعت پس از اولین تماس بوده و جهت نصب و راه اندازی زمان کوتاهی را نیازمند می باشد.

عدم محدویت در سرعت

با توجه به بهبود کیفیت فایل های موجود در بستر اینترنت و بالاتر رفتن حجم آنها ، محدودیت سرعت در بستر زوج سیم ADSL و شبکه های موبایلی باعث نارضایتی در نحوه برقراری کیفیت مطلوب اینترنت می گردد ، در حالی که سرویس رادیوئی این نقیصه را برطرف نموده و به صورت پهنای باند اختصاصی تا ۱ گیگابایت نیز می توان ارائه سرویس نمود.

جابجایی و عیب یابی سریع

در سرویس های وایرلس عیب یابی و جا به جایی سرویس ها بسیار آسان و ساده بوده و حداکثر ۲۴ الی ۴۸ ساعت پس از اولین تماس انجام می شود.

جهت مشاهده تعرفه های اینترنت وایرلس برروی لینک کلیک کنید.

فهرست