اینترنت پرسرعت ADSL

کلمه ADSL مخفف عبارت Asymmetric digital subscriber line و به معنای خط مشترک دیجیتال نامتقارن است. اگر بخواهیم کمی تخصصی تر صحبت کنیم، می­‌توان گفت در نامگذاری این فناوری، انتخاب هر کلمه معنای خاصی را به همراه دارد.

کلمه Line یا همان خط، بیان کننده خطوط تلفن است. خطوط تلفنی که از قبل و برای ایجاد تماس‌­های تلفنی وجود داشت. این فناوری بیان می‌­کرد که اینترنت را می‌­توان بدون ایجاد هر گونه سیم کشی و هزینه جدید و دقیقا بر روی همان خطوط تلفن سابق ارائه داد. ویژگی که می­‌توان آن را مهم ترین دلیل برای پیشرفت سریع و پرشتاب این فناوری دانست.

کلمه Subscriber که معنای مشترک را دارد، بیان گر همان خطوطی است که مشترک مخابرات از طریق آن‌ها به مرکز مخابراتی متصل می­‌گردد. در واقع هر شماره تلفن ثابت علاوه بر اشتراک تلفن می­تواند به عنوان اشتراک اینترنت نیز استفاده گردد.

کلمه Digital نیز بیان­گر ارتباط دیجیتالی است، ارتباطی که حاصل آن انتقال داده‌­های کامپیوتری به صورت ۰ و ۱ و با استفاده از مدلاسیون­­‌های دیجیتالی صورت می­‌گیرد.

چرا ADSL را با خورشیدنت تجربه کنیم ؟

خورشیدنت با در اختیار داشتن پهنای باند متناسب ، با بکار گیری از بهترین تجهیزات زیر ساختی در مراکز مخابراتی منتخب ، امکان ارائه سرویسی با کیفیت مطلوب را به مشترکین گرامی خود داراست ، تجربه یک دهه فعالیت این شرکت در راستای ارائه خدمات اینترنت و در اختیار داشتن دانش فنی و کادر پشتیبانی مجرب این امکان را دارا می باشد تا با در نظر گرفتن نیاز مشترکین خود در ارائه سرعت و بسته های اقتصادی مد نظر ، پاسخگوی شایسته ای به نیاز مشتریان خود باشد .

شعار شرکت حفظ رضایت مشترکین و صیانت از حقوق مادی معنوی آنهاست و متعد به انجام تمام تلاش خود در جلب رضایت مشتریان می باشد .

فهرست